Propozice na 2. kolo Národního Poháru a Poháru Talentů Goju ryu 2020 – Bruntál

Vážení členové,
dovolte mi Vás pozvat na 2. kolo Národního poháru a Poháru talentů v karate Goju-Ryu, které se uskuteční 10.10.2020 v Bruntálu.
PROPOZICE KE STAŽENÍ ZDE
Registraci naleznete zde: (pozor registrace do středy 7.10.2020 !!!!)
https://www.cubu.info/cesky-svaz-goju-ryu/akce

NP_BRUNTAL

Nepřehlédněte!

Prosíme všechny účastníky a kouče, aby počítali s případnými organizačními změnami, nebo omezeným počtem lidí v hale a dodržení hygienických opatření z důvodu COVID-19. V současné době je omezen počet na 130 osob včetně pořadatelů, trenérů a rozhodčích. Tím pádem počítejte, že závody budou rozděleny do dvou a více bloku, kdy je nutné, aby se jednotlivé skupiny nepotkali. Mezi jednotlivými bloky bude provedena desinfekce haly.

Kvůli možnosti kontroly počtu trenérů na každém turnaji budou výjimečně vydávaný licenční karty koučů pro každý turnaj zvlášť. Dopolední a odpolední blok bude mít jiné karty!!

Není vyloučeno, že bude nutné přistoupit k omezení počtu trenérů v závislosti na počtu registrovaných závodníků. Takové opatření bude případně zveřejněno po ukončení online registrace na webu www.goju-ryu.cz.  Pokud k tomuto bude přistoupeno bude stanoveno na 5 závodníků 1 trenér nebo doprovod! Karty objednané a nevydané z důvodu přesahujícího počtu 130 osob v hale nebudou nijak kompenzovány,  proto prosím na to myslete při objednání! 

Děkujeme za pochopení 
S pozdravem
Jaromír Musil | Viceprezident a jednatel
Český svaz karate Goju ryu, z.s.