Informace – 1. kolo Národního poháru a poháru talentů (19.-20.06.2021, Hustopeče)

Vážení členové,
v předstihu vás chci informovat o konání 1.kola NP a PT Goju ryu v Hustopečích a spuštění registrace. Bohužel, v současné době není zcela jasné způsob uskutečnění soutěže, protože vláda připravuje změny, až po 14.6.!!!

Pokud by soutěž měla proběhnou dle platných nařízení bude muset soutěž být rozdělena na 2 dny (sobota pohár talentů a neděle národní pohár) a to zejména z důvodu omezení 1 osoby na 15 m2 v hale. (což je dle velikosti haly včetně rozhodčích cca 60 osob/ včetně rodičů a trenérů/) Což nám brání uskutečnit soutěž v jednom dni. 

Proto v současné době bude postup následující:
1) Spuštění registrace na webu zde: https://www.cubu.info/cesky-svaz-goju-ryu/akce pro obě akce odděleně jako tomu bylo v minulých letech s ukončením 17.6.2021 !!!2) Pokud už teď víte, že váš závodník 100% pojede můžete jej už registrovat 3) z důvodu organizace a průběhu je zrušena kategorie kata team!4) registrace Coach a doprovod bude spuštěno v nové registraci až 18.6.2021 v návaznosti na opatření a počtu účastníků (prozatím počítejte na 5 závodníků 1 trenér, doprovod)!!5) Akce se uskuteční v Hustopečích v hale (jako obvykle) na ulici Šafaříková 6) prosím dle platných nařízení počítejte zatím s tím že akce se bude moci zúčastnit pouze osoby s platným potvrzením testu na Antigen nebo PCR (ne však samo test!) očkování nebo prodělání covid-19 do 90 dní7) po jednání vlády nejpozději 15.6.2021 bude stanoven postup a vydány propozice k akci dle platných nařízení vlády:a) soutěž proběhne ve 2 dnech sobota pohár talentů, neděle národní pohár. Vždy od 09:00 hodinb) soutěž proběhne pouze v sobotu a to v dopoledních hodinách pohár talentů a odpoledne národní pohár8) vše bude záležet na povoleného počtu osob v hale9) budeme vás informovat také o způsobu testu a časový rozsah platnosti a bude zaslán dokument pro účast (pravděpodobně stejný jako byl na předešlé akce – selfreporting)

Děkujeme za pochopení a věříme, že v době konání naší akce bude vše jasnější.
Přeji pěkný den

S pozdravem
Jaromír Musil | Viceprezident a jednatel
musil@gojuryu.cz | +420608805405
Český svaz karate Goju ryu, z.s.