Open kategorie a divoké karty pro MČR Goju-Ryu 2019

Důležité informace pro Mistrovství ČR Goju-Ryu 2019 …

Vážení trenéři, předsedové klubů,

na základě rozhodnutí RR ČSKGr jsou pro nominované otevřeny některé kategorie jako “OPEN” kategorie a to všude kde je méně něž 8 závodníků. Pozor k této kategorii je možné přihlásit pouze závodníky, kteří jsou nominováni do některé z jiných disciplín. Je také uvolněna nominace pro děti, kteří získali nominaci v nižší věkovou kategorii nebo omezeni STV a již do kategorie nespadají. Všechny takové kategorie budou doplněny STK na místě v den konání.

POZOR! nedoplňujte do databáze nikoho kdo nemá nominaci přímo do open kategorie, vše bude probíhat na místě při prezentaci! Podmínky se řídí následujícími kroky v opačném případě bude provedena diskvalifikace bez náhrady na startovné.


1. Závodník musí mít alespoň jednu nominaci dle nominační kategorie.

2. Závodník musí být za-prezentován přes databázi ČUBU

3. Je možné doplnění závodníka do neobsazených kategorii kde je méně něž 8 závodníků při prezentaci v den soutěže

4. Závodník může být nominovaný také bez nominace (přímo do kategorie v databázi) na základě divoké karty prostřednictvím Rady reprezentace ČSKGr (David Dvořák) tento závodník musí být doplněn do systému ČUBU

5. Je možné účastnit se na MČR bez nominace pokud jmenovaný působil jako rozhodčí na soutěžích ČSKGr a nemohl si nominaci zajistit (platí pouze pro seniory!) – musí být doplněny klubem přímo do systému ČUBU

6. Veškeré donominování (kategorie open, kde je méně než 8 závodníků) proběhne, až ráno před soutěží!!! Do open kategorií může být připsáno pouze daný počet závodníků a to do max. počtu účastníků dle soutěžního řádu 14 závodníků.O nasazení nebo nenasazení rozhoduje STK ČSKGr a to na základě zisku bodu v nominovaných kategoriích.

7. Závodník který není v databázi pro soutěž registrovaný nemůže startovat na MČR.

8. Ostatní situace musí být schváleny RR ČSKGr.
V případě jakýchkoliv informací mě můžete kontaktovat. V případě divokých karet kontaktujte RR ČSKe.

S pozdravem

Jaromír Musil
Viceprezident ČSKGr