Plán akcí Goju ryu 2021 a výzva k pořadatelství – pokr.

Vážení členové ČSKGr,

v návaznosti na předchozí příspěvěk od prezidenta svazu mi dovolte vám zaslat návrh kalendáře akcí pro rok 2021, který naleznete na webu jako minulý rok a to zde: https://ranking.goju-ryu.cz/ Dále bych vás chtěl informovat, ač v minulém roce byl plán uspořádat MČR Goju Ryu 2020 jsem nuceni tuto akci opět zrušit. 

1) V současné době jsou stanoveny termíny soutěží, ale stále nejsou pořadatelé. Proto vás chci opět požádat o vaší spolupráci se zajištěním našeho soutěžního systému.
2) Chci vás poprosit zda váš klub pořádá nějakou sportovní akci máte možnost ji přidat pod náš svaz také a to: a) registrací na webu zde https://www.karate-kalendar.cz/admin/  b) vložit akci jen do systému zde: https://www.karate-kalendar.cz/admin/event.php
3) Akce jsou v kalendáři uveřejněny vždy na 2 dny a to z důvodu splnění podmínek z NSA jako separátní akce. Bohužel už teď víme, že obsadit oba dna bude v současné době složité, proto prosím pořadatelé, aby v případě zájmu počítali pouze s jedním dnem, který nám prosím co nejdříve zašlete (na základě obsazenosti haly ve vašem regionu).
4) Příspěvek za pořadatelskou službu akce je stanoven stejně jako minulý rok.

V případě jakýchkoliv dotazů mě můžete kontaktovat mezi 8-15 hodinou ve všední dny.

Děkujeme moc za vaší spolupráci a přeji pěkný den
S pozdravem
Jaromír Musil 
Viceprezident a jednatel 
Český svaz karate Goju ryu, z.s.