Pohár talentů a Národní pohár Goju ryu pouze v sobotu 19.6.2021

Vážení členové ČSKGr,

dovolte nám informovat Vás, že na základě včerejšího uvolnění a možnosti uskutečnit sportovní akci pro max. 200 osob nám umožní uspořádat  1. kolo Poháru talentů a Národního poháru v jeden den a proto se turnaj uskuteční v sobotu 19.6.2021. Všichni zúčastnění u vstupu do haly budou muset ale odevzdat níže přiložený formulář (selfreporting), bez kterého se bohužel do haly nedostanete!

Soutěž i přesto bude rozdělena do 2 bloku (dopolední Pohár talentů a odpolední Národní pohár), aby se předešlo dodržení opatření a možnosti účasti i pro trenéry přímo u tatami. Dále je především nutné dodržet stanovená podmínky a opatření MZ ČR. Dále za účelem přesného zjištění počtu osob na soutěži bude spuštěna registrace (separátně na celý den) pro trenéry, kteří obdrží kartu pro vstup k tatami (bez této karty a registrace se k tatami nedostanete). registraci naleznete zde: https://www.cubu.info/cesky-svaz-goju-ryu/akce&detail=470 (zde naleznete také ke stažení formulář SELFREPORTING.

Upozorňujeme, že do hlediště jako diváci mohou neregistrovaní (rodiče) ti budou ovšem muset odevzdat stejný formulář (selfreporting-kolonka ostatní) pro vstup a projít kontrolou. Kapacita bude omezena na 50%!
Vše očekávejte v následujících dnech ve vaší e-mailové poště přesně rozepsáno a vysvětleno.
Děkujeme za pochopení

S pozdravem
Jaromír Musil | Viceprezident a jednatel
musil@gojuryu.cz 
Český svaz karate Goju ryu, z.s.